Alt Text

Ay Akademi İlk Yardım Merkezi 

Gazi mah, 28/30. Sk. No:19/B 
Gaziemir/İzmir

Gsm: 0 505 861 47 53

Tel: 0 (232) 252 47 53

Mail: info@ayakademiilkyardim.com

 

Ay Akademi İzmir Gaziemir İlk Yardım Eğitimi
Neden Ay Akademi ?

AY AKDEMİ HAKKIMIZDA

Türkiye’de ilk yardımın doğru eller tarafından yapılmasının önemini bilen, ambulans ve acil müdahalenin hasta/kazazede yanına ulaşana kadar geçen altın dakikaların insan hayatında, kurtarıcı ve çok kritik anlar olduğu konusuna inanmış kişilerce kurulmuştur.

Bu inanç ile oluşturduğu vizyon ve misyonu, profesyonel, inovatif yönetim kadrosu ve eğitmenleri ile sunmakta olduğu hizmetlere bütünlük anlayışı ile yaklaşan, oluşturduğu üstün hizmet kalitesi, donanımı, yüksek müşteri memnuniyeti ve başarı oranı ile marka haline gelen Ay Akademi İlkyardım Eğitim Merkezi, ülkemizde sağlık ve eğitim gereksinimlerine özel ürettiği hizmet projeleri sunarak karşılık vermektedir.


Eğitim

Ay Akademi İlk Yardım Merkezi olarak amacımız;


• İlk yardımın önemi konusunda farkındalık oluşturmak,
• İlk yardım eğitimleri düzenleyerek toplumsal bilinç oluşmasına katkı sağlamak,
• İlk yardım eğitimi almış kişilerin sayısının artırmak
• Sadece teorikte kalmayan,  gerçek hayatta uygulama yapabilen ilk yardımcılar yetiştirmektir.
 
İlk yardım eğitimi, Sağlık Bakanlığı İlk yardım Yönetmeliği kapsamı ve 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmeliklerce yasal zorunlu eğitimler kapsamında yer almaktadır.
"İş kazaları, çalışma yaşamının en önemli sorunu olmaya devam etmektedir. Örneğin ülkemizde 2017 yılı içerisinde 95.000 iş kazası meydana gelmiş, 1.900 işçi yaşamını yitirmiş, 3.407 işçi sürekli iş göremez şekilde sakat kalmıştır ve 1.9 milyon iş günü kaybı olmuştur. Ani hastalıklar, afetler, kaza, yangın, yaralanma, zehirlenme, boğulma vb. durumlarda, ilkyardım bilincinin oluşmamış olması nedeniyle; Bilgisizlikle, tedbirsizlikle, yanlış nakille, ihmal ve sorumsuzlukla, "ikinci bir defa kurban edilerek" ölen ya da sakat kalan insanlara ve kendimize karşı sorumlu olmalıyız."
 
Çünkü O kişilerden biri biz ya da yakınımız olabilir ve her insanın hayatı çok değerlidir.
 
Sizler de sadece sınavı geçmekten ziyade gerçek hayatta da uygulanabilir bir ilk yardım eğitimi istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İzmir Ay Akademi İlk Yardım Eğitim Merkezi

Bültenimize Abone Olun

Bizi Takip Edin:

Alt Text
Tüm kadromuzla kaliteyi, güvenilirliği, doğru bilgi edindirmeyi, samimiyeti ve içtenliği ilke edinerek, tecrübelerimizi sizlerle paylaşmayı amaçladık. Ay Akademi İlk Yardım Eğitim Merkezi

İletişim

 Gazi mah, 28/30. Sk. No:19/B  Gaziemir/İzmir 

0 (232) 252 47 53

0 505 861 47 53

info@ayakademiilkyardim.com